Листопад 2018 р.

22 листопада учні Прилуцького професійного ліцею відвідали інформаційну годину до 85-ї річниці Голодомору в Україні «Жнива скорботи» у МЦБ ім. Л.Забашти. У ході заходу учні ознайомилися з передумовами та причинами геноциду українського народу, хронологією Голодомору на Прилуччині. Відомий Прилуцький краєзнавець А.Г. Риженко поділився з молоддю своїми дослідницькими напрацюваннями у контексті вивчення «білих плям» геноциду української нації. Директор бібліотеки Л.Зубко звернулася до учнів із закликом бути небайдужими до чужого горя, підкреслила, що у сучасному світі дуже важливо мати свою думку і вміти її відстоювати задля щасливого майбутнього наступних поколінь.

Листопад 2018 р.

22 листопада 2018 року до Прилуцького професійного ліцею на профорієнтаційну екскурсію завітали гості - вихованці Центру комплексної соціальної реабілітації "Світанок". Діти з великим задоволенням та цікавістю ознайомились із робітничими професіями за якими ведеться підготовка учнів у ліцеї. До уваги гостей було представлено також виступ ліцейної агітбригади. На завершення екскурсії дітям було запропоновано невеличкий кулінарний майстер-клас, після якого малеча куштувала солодкі тістечка-корзинки.

Листопад 2018 р.

День гідності та свободи. 21 листопада 2018р. в актовій залі Прилуцького професійного ліцею спільно із працівниками районної бібліотеки було проведено Урок мужності "Слава Україні та борцям за її волю" приурочений до відзначення п`ятої річниці революції гідності та свободи в Україні. "Бути гідними нащадками славних борців за свободу і незалежність України. Шанувати і поважати тих, хто віддав життя за свій народ, за свою державу і на Майдані, і на сході України"- такими словами звернувся до учнівської молоді присутній на заході в.о голови Прилуцької райдержадміністрації Денис Михайлович Росовський. Своїми спогадами про криваві події революції гідності 2013-2014рр.із присутніми поділився голова Прилуцької районної Ради Василь Малик, що був свідком тих подій. В заході взяли участь також поет, виконавець, активний учасник революції гідності Віктор Погуляй та представник Прилуцького об`єднаного міського військомату, учасник Майдану і військової операції на сході України Олег Гавриляко. Всіх тих, хто загинув у дні революції гідності та під час військових подій на сході України присутні вшанували хвилиною мовчання.

Листопад 2018 р.

16 листопада в актовій залі Прилуцького професіного ліцею відбувся святковий захід присвячений міжнародному дню студента.

Листопад 2018 р.

9 листопада у День української писемності та мови у ліцеї відбулося урочисте відкриття І етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Учнівський та педагогічний колективи долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту єдності.

Листопад 2018 р.

2 листопада 2018 року учні Прилуцького професійного ліцею відвідали скайп-урок із Національним історико-культурним заповідником «Гетьманська столиця» до 310-річчя Батуринської трагедії «Батурин, кров’ю политий».