Листопад 2018 р.

22 листопада 2018 року до Прилуцького професійного ліцею на профорієнтаційну екскурсію завітали гості - вихованці Центру комплексної соціальної реабілітації "Світанок". Діти з великим задоволенням та цікавістю ознайомились із робітничими професіями за якими ведеться підготовка учнів у ліцеї. До уваги гостей було представлено також виступ ліцейної агітбригади. На завершення екскурсії дітям було запропоновано невеличкий кулінарний майстер-клас, після якого малеча куштувала солодкі тістечка-корзинки.

Листопад 2018 р.

16 листопада в актовій залі Прилуцького професіного ліцею відбувся святковий захід присвячений міжнародному дню студента.

Листопад 2018 р.

9 листопада у День української писемності та мови у ліцеї відбулося урочисте відкриття І етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Учнівський та педагогічний колективи долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту єдності.

Листопад 2018 р.

2 листопада 2018 року учні Прилуцького професійного ліцею відвідали скайп-урок із Національним історико-культурним заповідником «Гетьманська столиця» до 310-річчя Батуринської трагедії «Батурин, кров’ю политий».

19 травня у Прилуцькому професійному ліцеї відбулося засідання методичної комісії педагогічних працівників з професії: "Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування", на якому було розглянуто новий Державний стандарт модульного типу та розподілено години професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки для подальшої роботи над навчальним планом з даної професії.

Травень 2017 рік

  2 березня на базі ліцею був проведений обласний етап олімпіад із загальноосвітніх предметів, в якому взяли участь команди Прилуцького професійного ліцею, Ічнянського професійного аграрного ліцею, Дігтярівського професійного аграрного ліцею, Сокиринського професійного аграрного ліцею. Куратором олімпіади була методист НМЦ ПТО у Чернігівській області Ткач Н.М.

Березень 2017 рік

1 грудня 2016 року в ліцеї відбулися олімпіади з біології та інформатики

Грудень 2016 рік