12 грудня 2019 року

11-12 грудня 2019 р. на виконання листа Міністерства освіти і науки України працівниками Прилуцького професійного ліцею, заступником директора з НВихР Котеленцем Г.І., практичним психологом Вовк Н.М. спільно з представником Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Столітньою Т.М., з метою упровадження сучасних форм та методів профорієнтаційної роботи в школах м. Прилуки проведено тренінги з популяризації робітничих професій, які отримують здобувачі освіти у ліцеї.
Заняття проходили у цікавій формі. Учні отримали для себе багато корисної інформації.

10 грудня 2019 року

10 грудня 2019 року учні Прилуцького професійного ліцею стали учасниками круглого столу «Шляхи подолання правового нігілізму серед молоді».
У ході заходу юрист- консульт Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Ткаченко О.І. розповіла про поняття правового нігілізму, проблеми та перспективи його вирішення. Хотіна О.О., представник Служби у справах дітей навела приклади з досвіду роботи про вплив правового нігілізму батьків на формування особистісного вибору дітей у майбутньому. Представник Прилуцького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Котляр Н.М., ознайомила учнів з напрямками роботи соціальної служби. Бібліотекар Прилуцької міської бібліотеки ім. Л. Забашти, Заболотна Н.Ю., представила новинки сучасної української літератури, які найяскравіше розкривають правову байдужість та зневажливе ставлення молодого покоління до норм права та моралі.

9 грудня 2019 року

З 6 по 9 грудня 2019 р. у м. Одеса відбувся ХІХ кубок України з армспорту серед юнаків та юніорів. У цих змаганнях взяв участь учень ліцею Скорик Дмитро, який зайняв І місце у ваговій категорії до 70 кг. та І місце у ваговій категорії до 60 кг.
Вітаємо переможця змагань!

6 грудня 2019 року

 6 грудня на базі гуманітарно-педагогічного коледжу відбулися спортивні змагання з силових видів спорту серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації пам’яті учасника АТО, випускника педколеджу В. Єгорова, присвячені Дню Збройних сил України.
Команда Прилуцького професійного ліцею зайняла ІІІ місце.
Вітаємо учасників змагань!

4 грудня 2019 року

Як розвивати виробництво і підприємство в цілому? Звичайно, оновлюючи потужності та впроваджуючи інновації! Та є ще одна незмінна складова, без якої розвиток стане неможливим – це кваліфіковані працівники.

Екскурсія учнів Прилуцького професійного ліцею до «ПК «Пожмашина»  смт. Ладан